Maryja najpiękniejszy wzór wiary

Członków wspólnot Rycerstwa Niepokalanej Polski Północnej, jak również inne osoby, serdecznie zapraszamy na rekolekcje maryjne „Maryja najpiękniejszy wzór wiary”. Podczas rekolekcji spojrzymy na Maryją Matkę Jezusa, jako na osobę, która żyła wiarą na co dzień. Będziemy chcieli uczyć się od Niej, w jaki sposób być człowiekiem wiary w naszej codzienności. Rekolekcje odbędą się w Domu Zakonnym Sióstr Służebniczek w Gdyni Oksywie. Wygłosi je o. Robert Twardokus asystent Rycerstwa Niepokalanej Polski Północnej.

Rekolekcje przeznaczone są głównie dla członków wspólnot Rycerstwa Niepokalanej Polski Północnej. Osoby spoza wspólnot Rycerstwa Niepokalanej będą mogły wziąć udział w rekolekcjach, gdy pozostaną wolne miejsca w Domu Zakonnym Sióstr Służebniczek w Gdyni Oksywie.

Rozpoczęcie – piątek 16 listopada 2018 r. godz.18.00 (kolacja)
Zakończenie – niedziela 18 listopada około godz. 15.00
Miejsce: ul. Arenda Dickmana 13; 81-109 Gdynia-Oksywie; Dom Zakonny Sióstr Służebniczek Niepokalanego Poczęcia NMP Wielkopolskich

Koszt: 140 zł (noclegi+posiłki+kawa, herbata, coś słodkiego).
Istnieje możliwość uczestnictwa w rekolekcjach bez noclegu cena 80 zł (posiłki+kawa, herbata, coś słodkiego).
Zaliczka bezzwrotna 50 zł, którą należy:
– przekazać osobie zbierającej zgłoszenia na te rekolekcje w danej wspólnocie MI. Następnie osoba zbierająca pieniądze przelewa je na poniżej podane konto w tytule podając imiona i nazwiska osób, które wpłaciły z dopiskiem – rekolekcje Gdynia.
– albo przelać na konto BGŻ BNP Paribas:
Odbiorca: Robert Twardokus
Nr konta: 26 1600 1303 1847 8083 4000 0003
Tytułem: imię, nazwisko – rekolekcje Gdynia
Osoba zbierająca zgłoszenia i zaliczki na rekolekcje w danej wspólnocie MI proszona jest o jak najszybsze przekazanie tej informacji p. Beacie Białowąs tel. 690 257 739, by mogła ona tą osobę wpisać na listę uczestników rekolekcji.

Zgłoszenie:
– telefonicznie 690 257 739 do p. Beata Białowąs podając imię i nazwisko
– poprzez Formularz Zgłoszeniowy
UWAGA! Zgłoszenie zostaje przyjęte dopiero wtedy, gdy zaliczka bezzwrotna 50 zł zostanie wpłacona na konto lub osobie przyjmującej zgłoszenia w danej wspólnocie MI Polski Północnej! Zapisy najpóźniej do niedzieli 11 listopada 2018 roku!!!

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w tych rekolekcjach.
Pokój i Dobro !