Wspólnoty Rycerstwa Niepokalanej Polski Północnej

Znajdź wspólnotę Rycerstwa istniejącą w twojej okolicy, skontaktuj się z nią i przyjdź na spotkanie!
Zapraszamy!  

Wspólnoty Rycerstwa Niepokalanej Osób Dorosłych

CZERSK

Parafia pw. Św. Marii Magdaleny

Terminy spotkań
W każdą pierwszą sobotę miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 7.00, po adoracji o godz. 8.45 Msza Święta w intencji żywych i zmarłych Rycerzy Niepokalanej i Rycerzy u Stóp Krzyża. Każdego 25, 26, 27 dnia miesiąca modlimy się po Mszy Świętej w kościele za kapłanów w ramach Apostolatu "Margaretka". W drugą sobotę miesiąca spotkanie wspólnoty w salce bezpośrednio po Mszy Świętej.
Duszpasterz
Proboszcz
Ks. dr Zbigniew Straszewski
Animator
Halina Czapiewska
Adres
ul. Kościuszki 34
89-650 Czersk

Kontakt
+48 509 114 685 
hczapiewska9@gmail. com

DARŁOWO 

Parafia pw. Matki Boskiej Częstochowskiej

Terminy spotkań
W pierwsze środy miesiąca jest Msza Święta o godz. 18.00. 
Duszpasterz
o. Kamil Szczupaczyński  OFMConv.
Animator
Marcin Małecki
Adres
ul. Franciszkańska 4
76-150 Darłowo
Kontakt

DARŁÓWKO

Parafia pw. Św. Maksymiliana Marii Kolbego

Terminy spotkań
Spotkania odbywają się w jeden raz w tygodniu w każdą sobotę o godz. 9.30  oprócz ostatniej soboty. Raz w roku modlimy się pierwszymi sobotami miesiąca przez 5 miesięcy o godz. 8.00 (od lutego do czerwca). 
Duszpasterz
Proboszcz 
o. Sebastian Fierek OFMConv.
Animator
Teresa Rojek
Adres
ul. Gdyńska 3 
76-153 Darłówko
Kontakt

ELBLĄG

Parafia pw. Św. Pawła Apostoła

Terminy spotkań
Msza Święta na godz. 18.00 w środę po trzeciej Niedzieli miesiąca 
Duszpasterz
o. Rafał Wojciechowski OFMConv.
Animator
Grażyna Stańczak
Adres
ul. Obrońców Pokoju 10
82-300 Elbląg 

ELBLĄG 

Parafia pw. Św. Jerzego

Terminy spotkań
W środę o godz. 19.00 (po Mszy Świętej, 2 razy w miesiącu) 
Duszpasterz
Ks. Łukasz Sołtysiak
Animator
Maria Wołoch
Adres
ul. Bema 10
82-300 Elbląg  

GDAŃSK

 Kościół pw. Świętej Trójcy
 

Terminy spotkań
1) Pierwsza sobota miesiąca : 12.00 Msza Święta. Potem nabożeństwo pierwszo-sobotnie i czuwanie przed Najświętszym Sakramentem. 
2) Trzecia niedziela miesiąca: 10.30 Msza Święta w intencji wspólnoty MI. Potem spotkanie formacyjne i sprawy organizacyjne.
Duszpasterz
o. Marek Dopieralski OFMConv. 
Animator
Marianna Ogorzelska 
Adres
ul. Świętej Trójcy 4
80-822 Gdańsk 
Kontakt

GDAŃSK SUCHANINO

Parafia pw. Św. Maksymiliana Marii Kolbego

Terminy spotkań
Druga środa miesiąca o godz. 16.30. Po spotkaniu Msza Święta o godz. 18.00.
Duszpasterz
Ks. Wojciech Kawczyński
Animator
Marianna Ogorzelska
Adres
ul. Otwarta 1
80-169 Gdańsk 

GDYNIA

 Sanktuarium M.B. Królowej Matki Nadziei i św. Maksymiliana Kolbe 

Terminy spotkań
Spotkania odbywają się co tydzień w czwartki.
Plan spotkania:
17.00 - różaniec parafialny (prowadzi MI)
17.45 - nabożeństwo do Św. Maksymiliana Kolbego 
18.00 - Msza Święta.
Po Mszy spotkanie. 

Duszpasterz
o. Bartłomiej Ewertowski OFMConv. 
Prezes
Pełniąca obowiązki prezesa - Ewa Skuras
Adres
ul. Ujejskiego 40
81-426 Gdynia 
Kontakt

GDYNIA WITOMINO

Parafia pw. Św. Maksymiliana Marii Kolbego

Terminy spotkań
W drugą sobotę miesiąca. Msza Święta na godz. 8.30 i potem spotkanie o godz. 9.00
Duszpasterz
Ks. Krzysztof Gąszczyk 
Prezes
Anna Złotnicka 
Adres
ul. Konwaliowa 13  
81-651 Gdynia Witomino 

GRUDZIĄDZ

Parafia pw. Św. Apostołów Piotra i Pawła 

Terminy spotkań
Odbywają się one 1 raz w miesiącu, najczęściej w drugi czwartek miesiąca.
W każdą sobotę przed Mszą Świętą o godz. 8.30 odmawiamy brewiarz i śpiewamy Godzinki. 

Duszpasterz
ks. Przemysław Wolny
Animator
Urszula Badach 
Adres
ul. Ikara 6
86-300 Grudziądz
Kontakt

INOWROCŁAW

Parafia pw. Krzyża Świętego

Terminy spotkań
1 środa każdego miesiąca Msza Święta o godz. 17.00 
Duszpasterz
o. Daniel Pliszka OFMConv. 
Animator
Piotr Gralak
Adres
ul. T. Kościuszki 3
88-100 Inowrocław
Kontakt
+48 660-419-859 
piotr-gralak@wp.pl

KOŁOBRZEG

Parafia pw. Podwyższenia Świętego Krzyża

Terminy spotkań

Duszpasterz
o. Maurycy Sulej OFMConv.
Animator
Grażyna Królikowska
Adres
ul. Jedności Narodowej 68
78-100 Kołobrzeg 

KOSZALIN

Parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego 

Terminy spotkań
Spotkania odbywają się w ostatni poniedziałek miesiąca. Msza Święta o godz. 18.00, potem spotkanie formacyjne o godz. 18.45.
Duszpasterz
br. Zbigniew Maria Joskowski OFMConv.
Animator
Marzenia Kolankowska
Adres
ul. Franciszkańska 1
75-247 Koszalin

KWIDZYN

Parafia pw. Świętej Trójcy

Terminy spotkań
Spotkania odbywają się w pierwszy poniedziałek miesiąca po Mszy Świętej około godz. 18.45. 
Duszpasterz
o. Artur Kerner OFMConv.
Animatorzy
Barbara Merlikowska
Marzena Nalepa
Adres
ul. Piłsudskiego 47
82-500 Kwidzyn

LĘBORK

Sanktuarium Św. Jakuba Apostoła

Terminy spotkań

Duszpasterz
o. Anzelm Grabowski OFMConv.
Prezes
Halina Tuskowska
Adres
ul. Basztowa 8
84-300 Lębork

MIĘDZYCHÓD

Parafia pw. Męczeństwa Jana Chrzciciela 

Terminy spotkań
Msze Święte w każdą trzecią niedzielę miesiąca. Spotkania co miesiąc po trzeciej niedzieli w środy. 
Duszpasterz
Proboszcz
ks. Tomasz Górny
 
Animator
Maria Radzińska 
Adres
ul. 27 stycznia 73
64-400 Międzychód

OLSZTYN

Parafia pw. Św. Maksymiliana Marii Kolbego

Terminy spotkań
Odbywają się w trzecią niedzielę każdego miesiąca o godz. 14.00
Duszpasterz
o. Janusz Maria Szypulski OFMConv.
Animator
Stanisława Drejk 
Adres
ul. Dworcowa 1B
11-041 Olsztyn 

OLSZTYN

Parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa

Terminy spotkań
Każda pierwsza środa miesiąca o godz. 16.00. Następnie Msza Święta o godz. 18.00. 
Duszpasterz
Ks. Mariusz Chlewicki
Animator
Irena Tomporowska
Adres
ul. A. Mickiewicza 10
10-509 Olsztyn 

OSTRÓDA

Parafia pw. Św. Franciszka z Asyżu

Terminy spotkań
W każdą 2 lub 3 niedzielę miesiąca po Koronce do Miłosierdzia Bożego około 15.30.  
Duszpasterz
o. Kazimierz Brzozowski  OFMConv.
Prezes
Marianna Polanowska 
Adres
ul. Franciszkańska 1 
14-100 Ostróda 

POZNAŃ

Sanktuarium Matki Bożej w Cudy Wielmożnej - Pani Poznania 

Terminy spotkań
W pierwsze soboty miesiąca: o godz. 9.00 Msza Święta, a po niej o godz. 10.00 spotkanie i każdego 14 dnia miesiąca o godz. 18.00 Msza Święta wotywna ku czci Św. Maksymiliana Kolbego.
Duszpasterz
o. Lucjan Ubysz OFMConv. 
Prezes
Danuta Ogrodowicz
Adres
ul. Franciszkańska 2
61-768 Poznań

SMĘTOWO GRANICZNE

Parafia pw. Ciała i Krwi Pańskiej
 

Terminy spotkań
W drugą środę miesiąca Msza Święta o godz. 18.00. Po Mszy spotkanie formacyjne.
Duszpasterz
Proboszcz
ks. Leszek Kozłowski
Prezes
Piotr Wiśniewski
Adres
ul. Starogardzka 5
83-230 Smętowo Graniczne

TORUŃ

Parafia pw. Wniebowzięcia NMP i bł. ks. Stefana W. Frelichowskiego

Terminy spotkań
Pierwsza środa miesiąca przed Mszą Świętą. Msza Święta o godz. 17.00. Po niej Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. 
Duszpasterz
Ks. Prałat Józef Nowakowski
Prezes
Ewa Olszewska
Adres
ul. Panny Marii 2
87-100 Toruń  

GDAŃSK BRZEŹNO 

Parafia pw. Św. Antoniego Padewskiego

Terminy spotkań
Spotykamy się dwa razy w miesiącu na modlitwie i formacji w godzinach od 16.00 do 18.00.
Duszpasterz
Ks. Mariusz Kotłowski
Prezes

Adres
ul. Dworska 2
80-511 Gdańsk-Brzeźno

Młodzieżowe Wspólnoty Rycerstwa Niepokalanej

CZERSK

Parafia pw. Św. Marii Magdaleny

Terminy spotkań

Duszpasterz
Ks. Karol Pobłocki 
Animator
Sonia Babińska
Adres
ul. Kościuszki 34
89-650 Czersk

GDYNIA 

Sanktuarium M.B. Królowej Matki Nadziei i św. Maksymiliana Kolbe

Terminy spotkań
Średnio jeden raz w miesiącu.
Duszpasterz
o. Robert Twardokus OFMConv.
Animator

Adres
ul. Ujejskiego 40 
81-426 Gdynia

Dziecięce Wspólnoty Rycerstwa Niepokalanej

CZERSK

Parafia pw. Św. Marii Magdaleny

Terminy spotkań

Duszpasterz
Ks. Karol Pobłocki 
Animator
Sonia Babińska
Adres
ul. Kościuszki 34
89-650 Czersk

INOWROCŁAW

Parafia pw. Krzyża Świętego

Terminy spotkań

Duszpasterz
o. Tomasz Witosławski OFMConv.
Animator

Adres
ul. T. Kościuszki 3 
88-100 Inowrocław

LĘBORK

Sanktuarium Św. Jakuba Apostoła

Terminy spotkań

Duszpasterz
o. Mateusz Świętosławski OFMConv.
Animator

Adres
ul. Basztowa 8
84-300 Lębork