Wyjazd na zawierzenie się Niepokalanemu Sercu Maryi

W dniach 4-5 października 2019 roku asystent MI Polski Północnej wraz dwoma młodymi osobami uczestniczył w comiesięcznym spotkaniu organizowanym w Niepokalanowie, jakim jest zawierzenie się Niepokalanemu Sercu Maryi.

Spotkanie rozpoczęło się w piątek 4 października wieczorem czuwaniem modlitewnym przy wstawionym Najświętszym Sakramencie. Następnie o godz. 21.00 odśpiewaliśmy Apel Jasnogórski, a następnie była Msza Święta.
Następnego dnia o godz. 9.30 w sali Bonawentury odbyła się konferencja o jednym z aspektów oddania się Matce Bożej. Następnie przeszliśmy do bazyliki, gdzie o godz. 11.00 mieliśmy uroczystą Mszę Świętą z możliwością oddania Maryi wszystkich swoich spraw. Bezpośrednio po Mszy Świętej było nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi.
Następnie około godz. 13.00 istniała możliwość zjedzenia ciepłego obiadu, a o godz. 13.40 odbyła się konferencja, którą wygłosiła s. Michaela Pawlik pt: Jezus Chrystus - jedyny Bóg-Człowiek. Spotkanie zakończyło się około godz. 15.00.

Wracając ze spotkania byliśmy wdzięczni za to, że kolejny raz mogliśmy oddać Maryi siebie samych i wszystkie nasze sprawy. Maryja!