XX Bieg Rycerski

8 czerwca 2019 r. Rycerstwo Niepokalanej Polski Północnej organizuje dla dzieci i młodzieży XX Bieg Rycerski na Zamku w Malborku.

Zaproszone są na to wydarzenie dziecięce i młodzieżowe wspólnoty Rycerstwa Niepokalanej, które znajdują się na terenie całej Polski. 

Przewidziane są 2 kategorie wiekowe: 
1. Mali Rycerze Niepokalanej (do 5 klasy szkoły podstawowej) 
2. Młodzi Rycerze Niepokalanej (od 6 do 8 klasy szkoły podstawowej)

Na trasie Biegu będzie 10 miejsc, tzw. rycerskich stanic, gdzie uczestnicy za wykonanie zadań (odpowiedzi na pytania i zadania sprawnościowe) będą zdobywać punkty. Bieg zakończy się uroczystą Mszą Świętą. Podczas biegu przewidziany jest również dla wszystkich uczestników ciepły posiłek – obiad.

Zakres wiedzy, który będzie obowiązywał podczas Biegu oraz jak się do niego przygotować (strój) – wkrótce

Program: wkrótce

Zgłoszenia grup: o. Robert Twardokus, e-mail: kontakt@rycerstwoniepokalanej.org tel. 660 421 200

Każdy uczestnik XX Biegu Rycerskiego otrzyma symboliczną pamiątkę, a dla zastępów, które zajmą od 1 do 3 miejsca w każdej kategorii wiekowej przewidziane są atrakcyjne nagrody. Zostanie również wybrany i nagrodzony najlepszy strój Rycerza i Damy Biegu.

Przekaż darowiznę na XX Bieg Rycerski

poprzez naszą franciszkańską Fundację "Tworzyć Miłością" (blik, e-przelew)
Dowolna kwota (PayPal, karta kredytowa)
Fundacja „Tworzyć Miłością” realizuje swoje cele w sferze działalności pożytku publicznego, w związku z tym przekazane darowizny można odliczać od dochodu. Dla osób fizycznych wysokość odliczenia wynosi do 6%, a dla osób prawnych do 10% rocznego dochodu (podstawa prawna ustawa o podatku dochodowym art. 26, ust. 1, pkt. 9 oraz art.18, ust.1, pkt.1).